Strona główna

Jesteśmy Mistrzami Regionu i zdobyliśmy IV miejsce w województwie

Tenis stołowy stał się koronną dyscypliną w naszej szkole. 28 listopada w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Regionu. W tym turnieju tytułu Mistrzów sprzed roku bronili Wiktor Zieliński z kl.2Tiw, Szymon Milczarek z  kl.1Tiw oraz Michał Wardek z kl. 2 Ti. Zawodnicy rozegrali cztery spotkania z uczniami z Reska, Wałcza, Złocieńca i Stargardu. Wszystkie wygrali bardzo wysoko i zdobyli zasłużony tytuł najlepszych w regionie. Otrzymali złote medale, duży puchar oraz pamiątkowe dyplomy.

16 grudnia nasi sportowcy pojechali do Czaplinka, aby wziąć udział w Wojewódzkim Finale Licealiady w Tenisie Stołowym. Na turniej przyjechało 8 najlepszych drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego. Wiktor, Szymon i Michał wygrali trzy pierwsze mecze i przeszli do fazy finałowej turnieju.  W decydującej rozgrywce o trzecie miejsce zostaliśmy pokonani jednym punktem przez drużynę z Koszalina. Po zakończeniu turnieju medale, puchary i dyplomy wręczał zawodnikom Wiceprzewodniczący WSZS pan Marcin Kuduk.

Nasi tenisiści stołowi osiągnęli bardzo dobre wyniki w rywalizacji sportowej. GRATULUJEMY!

Opiekun bardzo zdolnych uczniów Jolanta Halicka.

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl