SPEKTAKL NATIONAL THEATRE w MULTIKINIE

W tej adaptacji najsłynniejszej szekspirowskiej komedii romantycznej główną rolę zagra Gwendoline Christie, znana z roli Brienne z Tarthu w ekranizacji powieści Gra o tron.

Reżyser, Nicholas Hytner porywa widzów do szekspirowskiego lasu spowitego mgłą i światłem księżyca. Czekają tam na Was bohaterowie Snu nocy letniej i szykują szalona przygodę.

Bridge Theatre w Londynie zamieni się w świat z sennych marzeń, pełen latających wróżek, nieprzeniknionych mgieł i światła księżyca.

19 marca (czwartek) godz. 19.00
bilet szkolny 25 zł.

Osoby zainteresowane zgłoszą się do 10 marca do swojego nauczyciela języka angielskiego lub bezpośrednio do pp. Marty Jabłonowskiej (sala 206) lub Edyty Jaroszewskiej (sala 8).