Odwiedziło nas

11179509

Your IP: 18.207.108.182
Dziś jest: 2021-01-28Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Nakrętkowa Akcja w ZCEMiP

Uczniowie naszej szkoły od lat zbierają plastikowe nakrętki dla Potrzebujących.

Obecnie od kilku lat zbieramy nakrętki dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Młodzieży. Nasi uczniowie regularnie uczestniczą w tej Nakrętkowej Akcji. Niektórzy są prawdziwymi liderami - zbierają dużo nakrętek i bardzo regularnie, np.: Adrian Lisiecki, Igor Siankiewicz, Bartosz Śniadała, Filip Piotrowski z kl. 2TlimP , Jakub Jasiński, Kamil Rachwał, Michał Sobiś z klasy 3Tn.

Bardzo dziękujemy za każdą nakrętkę i doceniamy zaangażowanie wszystkich uczniów a także pracowników naszej szkoły, którzy od dawna wspierają Nakrętkową Akcję.

W I semestrze tego roku szkolnego, pomimo trudności, związanych z koronawirusem także zebraliśmy i dostarczyliśmy nakrętki do hospicjum.

Dziękujemy za już i prosimy o następne, tym bardziej, że okres świąteczny to czas, kiedy możemy naszą akcję rozprzestrzenić wśród naszych bliskich i znajomych. Pamiętajmy, że każda nakrętka to wyraz empatii i chęci pomocy drugiemu człowiekowi.

Niech Święta Bożego Narodzenia otworzą nas na Dobro i Życzliwość!

Wesołych Świąt!!!

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl