Odwiedziło nas

11578573

Your IP: 54.236.62.49
Dziś jest: 2021-03-08Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Młodzieżowy Budżet Obywatelski 2021

16 grudnia 2020 r. odbyła się wideokonferencja na temat realizacji projektu „Młodzieżowy Budżet Obywatelski” w czasie pandemii koronawirusa.

W spotkaniu wzięli udział: Pan Daniel Wacinkiewicz - Zastępca Prezydenta Miasta oraz Pani Iwona Potrykus - Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty. Wideokonferencję poprowadził Pan Rafał Miszczuk. 

Z ramienia Samorządu Uczniowskiego ZCEMiP w konferencji uczestniczyli: Nikola Koniuto z klasy 3 Tmoż, Maksymilian Prędkiewicz z klasy 3 Tme oraz Oliwia Olczyk z klasy 2 TiwG. W budżecie Miasta na 2021 r. na realizację tego projektu zaplanowano kwotę 306 tys. zł.

Podczas spotkania dzieliliśmy się doświadczeniami z realizacji zeszłorocznych projektów oraz szukaliśmy, wspólnie z przedstawicielami innych szkół, nowych rozwiązań, które pomogą w przeprowadzeniu projektu przy obowiązujących ograniczeniach.

Każda szkoła może skorzystać z tych funduszy, dlatego też serdecznie zapraszamy już dziś wszystkich uczniów Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej do przygotowania własnych propozycji i pomysłów dotyczących życia szkolnego – nauki, sportu, działań społecznych, kulturalnych, ekologicznych, obywatelskich, które będzie można zrealizować w naszej szkole. 

Szczegóły na temat możliwości skorzystania z funduszy „Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego” przedstawi naszej społeczności szkolnej Samorząd Uczniowski ZCEMiP już  w styczniu 2021 r. 

 J. Halicka i V. Tarnowska

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl