Plan zajęć stacjonarnych

KOMUNIKAT Dyrektora ZCEMiP nr 4/2021

w sprawie organizacji zajęć stacjonarnych w wybranych klasach z zakresu praktycznego kształcenia zawodowego
od dnia 25 stycznia 2021r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w związku z rozpoczęciem zajęć w szkole  ustalam co następuje:

I. Od 25 stycznia 2021r. zajęcia w ramach praktycznego kształcenia zawodowego odbywać się będą w wybranych klasach wg następującego planu:

Klasy informatyczne:

·        1Tiw – poniedziałek cały dzień

·        2TiwP - wtorek cały dzień

·        2Tlimp – środa od 1 do 3 godziny lekcyjnej

·        2TiwG - cały poniedziałek

·        3Ti - poniedziałek i wtorek  od 7 godziny

·        3Tiw - wtorek od 1 do 4 godziny, środa od 6 do 9 godziny

Klasy morskie

·        1Tn – poniedziałek od 7 godziny lekcyjnej

·        2TNG – czwartek od 6 godziny lekcyjnej i piątek

·        2TNP – poniedziałek od 1 do 4 godziny

·        3TN - piątek

·        1TTmomp-mechanik okrętowy  - czwartek

·        2TMoG - środa

·        2Tmomp – mechanik okrętowy – wtorek od 1 do 3 godziny lekcyjnej, piątek od 7 godziny lekcyjnej

·        3Tmoż - oba zawody wtorek wg planu zajęć

Klasy mechatroniczne

·        2TmeG – wtorek od 7 godziny lekcyjnej

·        3Tme – wtorek cały dzień i środa od 1 do 3 godziny

Klasy mechaniczne i tbo

·        1Ts – czwartek

·        2TBomG - zawód technik budowy jednostek pływających poniedziałek od 1 do 4 godziny i   wtorek - od 6 godziny lekcyjnej

·        3Tbom – mechanik: środa od 1 do 5 godziny lekcyjnej,

- technik budowy jednostek pływających wtorek od 6 do 10 godziny lekcyjnej.

Uwaga! pozostałe klasy rozpoczną zajęcia w późniejszym terminie.

II. Zajęcia odbywać się będą w mniejszych grupach niż to wynika z planu lekcji, ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa osób przebywających w pracowniach.  Podział na grupy i daty oraz godziny uczestnictwa uczniów w zajęciach przekażą nauczyciele.

III. Od niedzieli dla osób chętnych czynny będzie internat szkolny (bez możliwości wykupienia posiłków) . W tej sprawie należy kontaktować się z wychowawcą grupy internackiej lub kierownikiem internatu.

IV. Przypominam o obowiązku noszenia maseczek przez cały czas przebywania na terenie szkoły i mycia oraz dezynfekcji rąk.

V. OSOBY CHORE, PRZEBYWAJĄCE NA KWARANTANNIE NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH STACJONARNYCH.

VI. Bardzo prosimy o przestrzeganie bieżących zaleceń pracowników szkoły.

Dyrektor ZCEMiP Elżbieta Moskal