Piękna akcja młodych wolontariuszy

Klasy 3Tn, 3Tme i 1Tn pomagają Dzieciom budować wiarę w siebie i pokonywać trudności z niską samooceną, relacjami i nauką.

Uczniowie w/w klas zbierali pieniądze i przeznaczyli je na piękny cel: wzięli udział w akcji wspierania małego Adasia – 9-letniego studenta Akademii Przyszłości. Akademia to siostrzany program Szlachetnej Paczki, prowadzony przez Stowarzyszenie Wiosna.

Dzięki temu finansowemu wsparciu Uczniów ZCEMiP Adaś zdobył Indeks sukcesów i teraz ma możliwość udziału w indywidualnych spotkaniach z osobistym Tutorem. Dzięki tym zajęciom Adaś ma szansę rozwijać swoje zdolności, spełniać marzenia o przyszłym zawodzie. Chłopiec chce zostać mechanikiem i zajmować się autami hybrydowymi i elektrycznymi. Zajęcia w Akademii Przyszłości pomogą mu budować wiarę we własne możliwości i osiągać sukcesy, by iść przez życie z podniesioną głową.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i gorąco zachęcamy wszystkich:

WSPIERAJMY DZIECIAKI :)

Szczecin, 05 stycznia 2021 r.

J. Mikołajczyk, J. Halicka, D. Śliwińska, V. Tarnowska