Organizacja pracy od 15 lutego 2021r.

KOMUNIKAT nr 5 Dyrektora ZCEMiP

z dnia 13 lutego 2021r.
 w sprawie organizacji nauki od 15 lutego 2021r.

W związki z przedłużeniem okresu nauki zdalnej do końca lutego br. organizacja nauki nie uległa zmianie, poza 4 wyjątkami.

W klasach 2 TmeP i 1Tmom - zawód mechanik wprowadzone zostały zajęcia zawodowe  stacjonarne w zmniejszonych grupach.

• 2Tmep - poniedziałek od pierwszej godziny lekcyjnej  - 4 godziny
  • 1Tmomp- środa 3 godziny od 7 godziny lekcyjnej.

Klasy 1Tn i 1Tmom - zawód mechanik okrętowy od 18 lutego mają ponownie zajęcia wf na basenie.

Ustalenia co do zasad bezpieczeństwa podczas zajęć - noszenie maseczek, dezynfekcja rąk i obowiązkowy pomiar temperatury pozostają bez zmian.

W związku z powyższym, w niektórych klasach nastąpiła nieznaczna zmiana panu. Proszę o zapoznanie się z planem opublikowanym na stronie w zakładce Plan lekcji w ZCEMiP

.

Elżbieta Moskal dyrektor ZCEMiP