Spotkanie z firmą DB PORT SZCZECIN z serii "Poznajmy się bliżej" - 25.02.2021 r.

DB PortPort-dźwigi
Za nami drugie spotkanie z firmą DB PORT Szczecin w ramach naszej współpracy. Dzisiaj uczniowie kształcący się w zawodach: technik eksploatacji portów i terminali, technik logistyk i technik informatyk morski mieli okazję posłuchać ekspertów i zapoznać się z tematem: "Przeładunek i technologie przeładunku. Portowa gospodarka magazynowa".
Naszym wspólnym celem jest m.in. budowanie wśród młodzieży świadomości dotyczącej działalności portowej, jak również pogłębianie i usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy w tym zakresie.
Spotkanie odbyło się online i uczestniczyło w nim 98 osób. Na kolejne spotkanie zapraszamy znów w marcu!
Edyta Antkowiak-Szadkowska
fot. źródło internet, logo DB Port2