Walentynki dla dzieci z Hospicjum Domowego w Szczecinie

Walentynki w hospicjumJesteśmy wolontariuszami z grupy „Wolontariat z potrzeby serca”. Mimo trudności jakie niesie obecna rzeczywistość, wciąż podejmujemy działania na rzecz innych.

Do współpracy zaprosiliśmy Sponsora i Fundację DR CLOWN. Zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy imienne walentynkowe kartki dla wszystkich podopiecznych Hospicjum oraz piękne, również walentynkowe, prezenty dla dzieci chorych i ich rodzeństwa. Kartki, zakupy, pakowanie prezentów zajęło nam sporo czasu, ale satysfakcja ogromna ! Nadal jesteśmy przekonani, że pracując wspólnie dla innych – choć trochę zmieniamy świat na lepsze.

Serdecznie dziękujemy naszej Pani Dyrektor Elżbiecie Moskal za znaczące wsparcie.

Koordynatorki projektu: Ewa Jasina, Andżelika Stępień, Izabela Sulikowska-Suchy