Lekcje biblioteczne na temat historii naszej szkoły

W dniach 4-10 października w bibliotece szkolnej odbywały się lekcje biblioteczne na temat historii naszej szkoły. W lekcjach uczestniczyli uczniowie wszystkich klas pierwszych.
W czytelni zostały wyeksponowane kroniki oraz publikacje szkolne. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali nauczycielek prowadzących: Pani Anny Brzezin-Bujnowskiej i Pani Małgorzaty Furmann. Lekcjom towarzyszyła prezentacja, przedstawiająca schematy kształtowania się szkół, które po połączeniu utworzyły placówkę w obecnym kształcie .
Dużym zainteresowaniem cieszyły się przedstawiane fakty dotyczące nie tylko zmiany w profilach nauczania, ale również osiągnięć obydwu połączonych placówek.
W fazie ewaluacji młodzież bezbłędnie odpowiadała na zadawane pytania.
Młodzieży dziękujemy za zaangażowanie i właściwą postawę uczniowską.