Dzień Edukacji Narodowej 2021

14.10.2021 r. w ZCEMiP uroczyście obchodzono DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ, potocznie zwany też Dniem Nauczyciela.
Podczas uroczystego spotkania Pracowników z Dyrekcją, przed miłą i życzliwą publicznością, wystąpił TEATR SZKOLNY „VITA-MINA” prowadzony przez Panią Violettę Tarnowską. Nowi młodzi aktorzy zaprezentowali wesoły występ pt. „Cierpienia młodego weterana”. W programie pełnym humoru zawarto spostrzeżenia o trudnej pracy pedagogów i niełatwym życiu uczniów.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego serdeczne życzenia wszystkim Nauczycielom i Pracownikom złożył Mateusz Skrobacki z kl. 2 TN.
Swoje uznanie i podziękowania wszystkim Pracownikom za pracę, w serdecznym wystąpieniu, wyraziła Dyrektor ZCEMiP, Pani Elżbieta Moskal.

Radosny dzień zakończyło spotkanie przy kawie i wspaniałym torcie, przygotowanym przez Stowarzyszenie Rady Rodziców przy ZCEMiP w Szczecinie.

KOCHANI NAUCZYCIELE I PRACOWNICY ZCEMiP! ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Teatr Szkolny „VITA-MINA”
i cała społeczność uczniowska ZCEMiP