WIRTUALNY FESTIWAL UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH - 08.11.2021r.

W dniu dzisiejszym klasa 3 TLotG wraz z panią Edytą Antkowiak-Szadkowską uczestniczyła w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash z Warszawy.
Wydarzenie to, ze względu na tematykę, adresowane było do uczniów - przyszłych absolwentów szkół branżowych i techników na kierunkach magazynier – logistyk, technik logistyk i pokrewnych.
Celem Wirtualnego Festiwalu było zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki w zawodach takich jak magazynier, administrator, planista transportu. W ramach przekazywanej wiedzy można było się dowiedzieć jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać swoje kompetencje osobiste i zawodowe.
Uczniowie mieli możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG. Było to także spotkanie z praktykami w obszarze logistyki, którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.
Serdecznie dziękujemy:)