Wyniki VII biegu z okazji Święta Niepodległości

W dniu 09 listopada 2021r. na obiektach sportowych naszej szkoły, odbył się kolejny, VII bieg z okazji Święta Niepodległości. Bieg tradycyjnie już otworzyła dyrekcja szkoły, która wraz z grupą nauczycieli przebiegła symbolicznie 400m po bieżni. W biegu wzięło udział 18 uczennic i 163 uczniów, głównie z klas pierwszych i drugich. Liczba  /181 uczniów/ stanowi rekord w sportowym uhonorowaniu narodowego święta.

Wyniki VII biegu są następujące:

w kategorii dziewcząt:

1. Laura Surowiec   kl. 3 TiwG

2. Oliwia Rybacka   kl. 2 Tep

3. Daria Dutkowska kl. 2 Tep

w kategorii chłopców:

1. Hubert Maciejewski  kl. 4Tiw

2. Alan Kosiński  kl. 2 Tep

3. Dawid Owsianko  kl. 1 Tme

Najlepsi biegacze naszej szkoły zostali nagrodzeni upominkami, na uroczystym apelu z okazji święta narodowego w dniu 10.XI.1021r., ufundowanymi przez radę rodziców. Wszystkim, którzy wzięli udział w biegu, serdecznie dziękujemy i jednocześnie zapraszamy do udziału za rok.

W imieniu organizatorów, nauczycieli WF:
Przemysław Sztolcman