Euroweek 2022r.- vol.1

Kliknij aby powiększyćW minionym tygodniu uczestniczyliśmy w warsztatach językowych Euroweek 2022r. w Długopolu Zdrój położonym w pięknej Kotlinie Kłodzkiej.

Zajęcia prowadzili wolontariusze anglojęzyczni z Meksyku, Peru, Włoch, Albanii, Gruzji i Azerbejdżanu. W trakcie przekonaliśmy się, że można nawiązać przyjaźnie mimo różnic językowych i kulturowych. Odkryliśmy na nowo jak ważne jest wsparcie grupy, gdy podejmujemy istotne decyzje. Pomimo napiętego grafiku znaleźliśmy powód, by przenieść się w czasie i przestrzeni do Bystrzycy Kłodzkiej. W rolę przewodników po tym pełnym zabytków i tajemnic mieście wcielili się Darek, Przemek i Wiktor z 4TIWG.

Chcielibyśmy, aby ten pierwszy wyjazd na Euroweek był kontynuowany, byśmy mogli jeszcze lepiej poznawać siebie i swoje możliwości. Czekamy na następny wyjazd.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)