Szlachetna Paczka 2022

„Darowane dobro zawsze powraca.”

Jason F. Wright

12 listopada ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki, do której dołączyła po raz drugi nasza szkoła.

W sobotę o godzinie 8:00 odbyło się uroczyste Otwarcie Bazy Rodzin z listy, której wybrałyśmy starszą, samotną panią Zofię. Kobieta ma niewielkie wymagania. Potrzebuje jedzenia, środków czystości oraz podstawowej odzieży. Wyczekuje Ona niecierpliwie na Weekend Cudów 10-11 grudnia, kiedy otrzyma od nas paczkę. Mamy jeszcze trochę czasu żeby doposażyć samotną Panią. W tych dniach każdy nas może zostać Darczyńcą i sprawić, aby Święta Bożego Narodzenia mimo samotności, ubóstwa i problemów życia codziennego stały się radosne, pełne wiary i nadziei. O kolejnych etapach realizacji szkolnej Szlachetnej Paczki będziemy informowały na bieżąco.

Organizatorki:
Elżbieta Wołoszyn i Izabela Malinowska