Mikołajki 2023 na sportowo

6 grudnia (środa) zapraszamy uczniów i nauczycieli na imprezę
"Mikołajki na sportowo", która odbędzie się na hali ZCEMiP.

Zabawa będzie złożona z dwóch etapów:

• konkursy i wyścigi dla uczniów klas I (godz. 10.15 – 11.55),
  • mecz koszykówki: Uczniowie vs. Nauczyciele (początek o godz. 12.05) – do kibicowania zapraszamy uczniów klas, którzy mają w tym czasie lekcje wf oraz zajęcia z nauczycielami biorącymi udział w meczu

Podczas zawodów odbędą się wyścigi i konkursy, w których będą brali reprezentanci poszczególnych klas I (drużyny po 8 osób + maksymalnie 3 rezerwowych). Reprezentanci powinni mieć strój i obuwie sportowe (przebiorą się w szatniach na hali). Pozostali uczniowie będą wspierali koleżanki i kolegów gorącym dopingiem. Prosimy wszystkich uczniów o ubiór z akcentem Mikołajkowym. Prosimy uczniów wszystkich klas I o wybranie swoich reprezentantów na imprezę.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego