Podsumowanie ERASMUS+ SALONIKI 2023

Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości wręczenia certyfikatów EUROPASS MOBILNOŚĆ dla uczniów naszej szkoły, kończącej udział w projekcie ERASMUS+ „Kompetencje na miarę czasów – międzynarodowe zawodowe staże uczniowskie i kadry w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej".
Nasi nauczyciele odbywali Job Shadowing w okresie od 23 do 30 września 2023 roku, natomiast uczniowie, kształcący się na kierunkach technik mechanik, mechatronik oraz mechanik okrętowy, odbywali swoje staże zawodowe od 29 października do 11 listopada 2023 roku.
Projekt ten został zrealizowany w ramach Akcji KA122-VET, obejmującej krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. To niezwykle cenna inicjatywa, która pozwoliła nam poszerzyć horyzonty edukacyjne i zdobyć unikalne doświadczenia zawodowe.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za wkład w realizację tego projektu, który przyczynił się do rozwoju kompetencji uczniów i kadry pedagogicznej naszej szkoły. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszej społeczności edukacyjnej i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania edukacyjne.