2013.06.26- Znamy laureatów Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin

Miło nam poinformować, że siedmioro uczniów Technikum Morskiego i Politechnicznego z rąk Pana Prezydenta Piotra  Krzystka i Dyrektor Wydziału Oświaty Pani Beaty Misiak otrzymało  nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce. Wśród wyróżnionych znaleźli się : Marzena Jurczyszyn z klasy 1TiW, Miłosz Kochański z klasy 2BM, Adam Jakubowski z 2 BM, Jakub Słodkowski z 3Tme, Henryk Szyszka – 4Tme, Bartłomiej Chrastina -  4Tme. Gospodarz miasta  serdeczne pogratulował uczniom  wybitnych osiągnięć i wyraził nadzieję, że to dopiero początek wspaniałej drogi życiowej. Życzył zgromadzonym uporu w dążeniu do osiągania zamierzonych celów, spotykania na swojej drodze życiowej ludzi, którzy będą inspiracją do dalszego działania.
Dyrekcja i nauczyciele ZCEMiP życzą dalszych sukcesów i uzyskania tej prestiżowej nagrody już za rok.