2013.06.25-"Przemili goście w internacie."

19 czerwca przyjechały do nas zaprzyjaźnione dzieci z Domu Dziecka w Tanowie. Młodzieżowa Rada Internatu pod opieką wychowawców przygotowała dla małych gości niespodzianki: gry i zabawy sportowe z różnymi przyborami: piłkami, skakankami, woreczkami i balonikami. Ogromnym zainteresowaniem dziewczynek i chłopców cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los był szczęśliwy. Nagrody-niespodzianki to między innymi: plecaki, torby sportowe, piłki, kompasy i słodycze.Kolejnym  punktem spotkania było wspólne śpiewanie piosenek przy akompaniamencie gitarowym Paulinki Mikuły. Następnie odbył się wspaniały poczęstunek: sałatki, mięso z grilla, napoje i słodkości. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na wyniki rozgrywek sportowych, a młodzież z internatu na ogłoszenie wyników głosowania II Edycji Konkursu „Najmilsza uczennica” i „Najmilszy uczeń”. Kapitanowie drużyn sportowych z uśmiechami i okrzykami odbierali nagrody dla swoich koleżanek i kolegów.Statuetki „najmilszych 2012/2013” otrzymali Marzena Jurczyszyn i Krzysztof Popek.Społeczność internatu i dzieciaki nagrodziły laureatów gromkimi brawami.Nasi mali goście ,dziękując za wspólnie spędzony czas ,zaprosili nas do siebie. Spotkanie odbędzie się we wrześniu. Dziękujemy! Do zobaczenia!