Młodzież Zapobiega Pożarom

W dniu 19.04.2024r. nasi uczniowie: Alan Kosiński kl. 4Tep, Olena Zaiva kl. 4Tep oraz Wiktoria Bartkowiak z kl. 1 Tiw wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Konkurs obejmował trzy kategorie wiekowe. Zadaniem uczestników było napisanie testu, a następnie udzielenie odpowiedzi na wylosowane pytania przed komisją złożoną z funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.
Pytania dotyczyły przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, technik pożarniczych, organizacji ochrony przeciwpożarowej, ale również były pytania związane z historią i tradycją ruchu strażackiego.
Alan Kosiński zajął trzecie miejsce w eliminacjach powiatowych.
Gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do udziału w turnieju.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia na fb.