Komunikat dla uczestników konkursu „Kangur Matematyczny”

Konkurs odbędzie się w czwartek 17 marca 2016 r. w auli szkolnej (I piętro). Rozpoczęcie o godzinie 7:50. Uczestnicy przynoszą: czarne długopisy, przybory geometryczne i kartki na brudnopis. Nie wolno używać flamastrów, żel-penów, korektorów, kalkulatorów i telefonów komórkowych. Karty odpowiedzi należy wypełnić tylko kolorem czarnym.

Zachęcam do odwiedzenia strony www.kangur-mat.pl .  Znajdziecie tam  przykładowe zadania z lat poprzednich, instrukcję wypełnienia kart odpowiedzi i pozostałe informacje o konkursie.

Z pozdrowieniami,

szkolny koordynator konkursu,