PRZEDSZKOLAKI NA TRENINGU GIMNAZJUM SPORTOWEGO

13 kwietnia 2016 r. klasa 3G gościła na swoim treningu grupę Elfów z pobliskiego przedszkola „Wesołe Siódemki”. Gimnazjaliści wraz z trenerami Maciejem Mateńko oraz Piotrem Łęczyńskim przygotowali dla przedszkolaków gry i zabawy ruchowe, które rozruszały i rozbawiły wszystkich uczestników zajęć. Spotkanie zaczęło się od Berka – Pomocnika, podczas którego dwóch uczniów próbowało złapać wszystkich przedszkolaków. Jednak tempo najmłodszych zmusiło trenera do zaangażowania dodatkowych gimnazjalistów. Następnym punktem programu, było strącanie ``żywych kręgli``. W rolę przewracających się obiektów wcielili się nasi uczniowie, którzy podobnie jak młodsi goście bardzo dobrze się przy tym bawili. Kolejną zabawą, która przysporzyła gospodarzom i gościom spotkania wiele frajdy była zabawa ruchowa ``Murarz``. Następnie na hali sportowej utworzone zostały dwa boiska, gdzie mogły grać w piłkę nożną dwie drużyny W rolę trenerów wcielili się nasi gimnazjaliści. Ostatnią zabawą był ``Dyrygent``, gdzie uczniowie i przedszkolaki współpracowali, aby ukryć lidera zabawy. Spotkanie przedszkolaków i gimnazjalistów obie strony uznały za niezwykle udane. Ponadto nasi uczniowie zostali obdarowani przez rodziców grupy Elfów ogromną ilością słodkości, które sprawiły, iż spotkanie będzie wspominane jeszcze milej.