Szachowe Mistrzostwa Szczecina 2016

W dniu 15.04.2016 w XIII Liceum Ogólnokształcącym odbyły się drużynowe Mistrzostwa Szczecina w szachach. ZCEMiP Reprezentowali ; Eryk Łukjan kl. 1 Tn , Robert Niedzielski kl. 4 Ti oraz Andrzej Ossowicz - opiekun. Zawody jak co roku cieszą się dużą popularnością oraz doborową obsadą ( 32 uczestników) -wielu z licencjami zawodniczymi.W rywalizacji drużynowej ZCEMiP zajęło 5 bardzo dobre miejsce, zwyciężyła drużyna XIII Liceum Ogólnokształcącego. W nieoficjalnej rywalizacji nasz zawodnik Eryk Łokjan z 5 punktami zajął 4 miejsce. To pierwszy tak dobry występ naszej drużyny w tego typu rywalizacji .Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepszy wynik.