Zajęcia w ramach programu "Cyberdżungla"

3 kwietnia 2017 roku uczniowie ZCEMiP uczestniczyli w zajęciach w ramach programu profilaktycznego Komendy Miejskiej Policji – Cyberdżungla. Asp. Michał Sroka w ciekawy sposób przypomniał uczniom o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu, w tym zbyt łatwe rozpowszechnianie swoich danych osobowych. Uświadomił również konsekwencje, jakie mogą ponieść osoby popełniające przestępstwa za pomocą nowoczesnych mediów.

Lekcja minęła zdecydowanie zbyt szybko;-) Uczniowie mieli do zadania jeszcze wiele pytań, w związku
z tym z całą pewnością będziemy chcieli kontynuować tego typu spotkania w naszej szkole.