Szachowe Mistrzostwa Szczecina

5 kwietnia 2017 r w XIII Liceum Ogólnokształcącym odbyły się drużynowe Mistrzostwa Szczecina w szachach. ZCEMiP Reprezentowali: Eryk Łukjan (kl. 2 Tn) , Jakub Cymerman (kl. 1 Tme), Łukasz Taberski (kl. 1a Tiw), oraz Andrzej Ossowicz, Tomasz Jechna (opiekunowie). Zawody jak co roku cieszą się dużą popularnością oraz doborową obsadą - wielu uczestników z licencjami zawodniczymi. W rywalizacji drużynowej ZCEMiP zajęło 4. - bardzo dobre miejsce , ( w roku 2016 było 5. miejsce). W nieoficjalnej rywalizacji nasz zawodnik Eryk Łukjan z 5 punktami zajął 3. miejsce. To drugi tak dobry występ naszej drużyny w tego typu rywalizacji . Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepszy wynik.