2017.04.27 Pożegnanie Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych nr 2

Wszystko ma swój kres. Dwa lata nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych nr 2  dobiegły końca. Pewien etap życia się skończył, ale zaczyna się kolejny. To były dwa wyjątkowe lata, o opowieść tym jak nie było łatwo przetrwać od sesji do sesji, należy już do przeszłości i pozostanie w pamięci. Tym wyjątkowym słuchaczom, którzy łączyli pracę zawodową z nauką podczas uroczystości wręczone zostały nagrody. Wśród wyróżnionych słuchaczy znaleźli się: Adrian Lasek, Damian Pełszyk, Mateusz Posłuszny, Natalia Pomianowska, Adrianna Kulików.

Życzymy, drodzy Absolwenci, połamania piór na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Aby spełniały się wszystkie Wasze marzenia, a także, by dokonywane przez Was codzienne wybory w przyszłości zaowocowały dobrem. Najpełniej nasze życzenia oddadzą słowa Jana Pawła II zawarte w „Liście do młodzieży” całego świata:b„Jakże gorąco Wam życzę, każdemu z Was i każdej (…), ażeby młodość wyposażyła Was w mocny zrąb zdrowych zasad, ażeby sumienie Wasze już w tych młodzieńczych latach osiągnęło swą dojrzałość, przejrzystość, która pozwoli Wam zawsze w życiu pozostać «człowiekiem sumienia», «człowiekiem zasad», człowiekiem, który budzi zaufanie: który jest wiarygodny”.

Naszym tegorocznym Absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i realizowania życiowych wyzwań.

Dyrekcja i Nauczyciele