2017.04.28 Uroczystość pożegnania Absolwentów Technikum Morskiego i Politechnicznego

Pani Dyrektor Elżbieta Moskal wręczyła nagrody i wyróżnienia dla Absolwentów o najwyższej średniej ocen, a do ich grona należą: Marcin Wójcik (4Tl), Justyna Gabryjałowicz (4Tl), Nikodem Szatkowski (4Tn), Michał Olczykowski (4Tn), Kamil Pasikowski (4Tn), Alicja Tarnowska (4Tn).Potem nagrody otrzymali Absolwenci, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce:Kamila Bartosik (4TL), Angelika Kołodziej (4Tl), Filip Kozłowski (4Time), Andrzej Pawlaczek (4Tme) , Szymon Pawlaczek (4Tme), Wojciech Susłowicz (4Tmo), Roksana Śluz (4Tl), Radosław Zieliński (4Time).

Na ręce rodziców wyróżniających się Absolwentów złożone zostały listy gratulacyjne.

Tym wyróżniającym się Absolwentom również Pan Marek Duklanowski wręczył nagrody od Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego.

Były też dwie Nagrody Specjalne, a otrzymali je Marcin Wójcik (za 100% frekwencji) i Dawid Stanek (przewodniczy Samorządu Uczniowskiego).

Nagrody z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Moskal za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności szkolnej, promocję szkoły, działalność w Szkolnym Kole Edukacji Morskiej, grupie teatralnej „Vitamina” otrzymali Absolwenci: Kamila Sinkiewicz (4Tiw), Jowita Wawrowska (4TiW), Krzysztof Fijałkowski (4TiW), Łukasz Kozieł (4TiW), Alicja Tarnowska (4TiW), Angelikę Kołodziej (4Tl), Kamila Bartosik (4Tl), Dawida Stanek (4Tmo), Krzysztof Szymański. (4Tn).

Za osiągnięcia i sukcesy sportowe statuetki otrzymali: Patryk Burzyński (4Tn), Dawid Chwieralski (4Tl), Oskar Gębala (4Tmo), Michał Kłonowski (4Tmo), Kornel Kołpiewicz (4Tn), Mateusz Kosecki (4Tmo), Piotr Łobik (4Tn), Alex Nowakowski (4Tn), Michał Olczykowski (4Tn), Oskar Pastuszka (4Tme), Dawid Rosochacki (4Tl), Mateusz Waniewski (4Tmo).

Wyróżnieni zostali też rodzice , którzy w ciągu tych czterech lat , wspierali i pomagali przy organizacji wielu ważnych dla nas przedsięwzięć. W gronie tych rodziców znaleźli się: Pani Elżbieta Śluz, Pani Karolinę Tatesiuk, Pani Barbarę Szczurowska, Pani Agnieszkę Czajka.

Ukończenie szkoły wiąże się z podsumowaniem najważniejszych chwil spędzonych  w jej murach. W imieniu absolwentów głos zabrał Dawid Stanek, który podkreślił, że uczniów wszystkich klas ZCEMiP łączą najbardziej wspólne uczucia  i doświadczenia. Nasi Absolwenci mogli jeszcze raz przeżyć ważne chwile uwiecznione na zdjęciach, oglądając film „Cztery lata razem…”, a akcentem muzycznym uroczystości była piosenka „Ale to już było” w wykonaniu Malwiny Głuszko (2Tn) , a literackich wskazówek udzielali Agata Kasprzak (3Tn), Maciej Zając (3Tn)i Patryk Frątczak (1Tme) i Katarzyna Lenartowska (2Tn).  W imieniu młodszych kolegów pożegnali Absolwentów Emilia Sikorska (3Tl) i Jakub Rękas (3TiW).  Zgodnie z  tradycją szkoły absolwenci zasadzili swoje drzewo w Alei Absolwenta.

Naszym tegorocznym Maturzystom życzymy wszystkiego najlepszego, połamania pióra (oczywiście tego z czarnym atramentem!), optymizmu i dużo wiary we własne siły. I obierania zawsze właściwego kierunku.