Szczecińskie Targi Gastronomiczne

Warsztaty Kreatywności – to zajęcia prowadzone pilotażowo w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie w roku szkolnym 2016/2017, w ramach których, rozwija się wśród młodzieży kreatywność, poczucie własnej wartości, skłonność do podejmowania wyzwań.

Uformowana na Warsztatach Kreatywności grupa, w skład której wchodzą ww. uczniowie oraz Michalina Adamkiewicz i Łukasz Taberski, opracowała projekt i stworzyła prototyp urządzenia „Magic Mirror”, który rozwija w kierunku komercjalizacji pod czujnym okiem Pana Konrada Dembczyńskiego – jednego z wykładowców Warsztatów Kreatywności; dr Michała Twardochleba – pomysłodawcy Warsztatów oraz Mariusza Szadkowskiego – wychowawcy.

Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie jest placówką, która bierze czynny udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach innowacyjnych w sferze edukacji. Wspieramy młodzież w rozwoju ich zainteresowań jak i realizacji ich pomysłów, zapewniając wsparcie merytoryczne jak i zaplecze techniczne.