01953445

Your IP: 54.198.147.221
Dziś jest: 2017-07-27

Filip Hamkało - laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin

Filip Hamkało, tegoroczny absolwent Technikum Morskiego i Politechnicznego ( klasa 4 – technik mechanik), jest laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce. Podczas uroczystości 23 czerwca 2017 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego odebrał nagrodę z rąk Pana Prezydenta Piotra Krzystka.

O nagrodę może ubiegać się uczeń, który posiada w danym roku szkolnym wybitne osiągnięcia w nauce w zakresie wiedzy i umiejętności z przedmiotów objętych programem nauczania oraz z dziedzin nieprzewidzianych programem nauczania w danej szkole z wyjątkiem muzyki, plastyki i sportu, czyli za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych lub innych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, przy czym największą ilość punktów zdobywają laureaci i finaliści: konkursów i olimpiad międzynarodowych, konkursów i olimpiad organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz konkursów organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.