Strona główna

Kolejny sukces naszych piłkarzy

W poniedziałek (16.10) w kolejnym meczu piłki nożnej o mistrzostwo Szczecina nasza szkoła wygrała 12:10 z Zespołem Szkół Salezjańskich ( 3 miejsce w poprzednich rozgrywkach). Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele zmiennych sytuacji na boisku. Początek spotkania nie był udany dla naszej drużyny, ponieważ przegrywaliśmy 0:2, dalej 2:5, by schodzić na przerwę prowadząc 6:5. Nasi uczniowie znakomicie zaprezentowali się w drugiej połowie, bo w końcówce meczu prowadzili już 12:6. Skład naszej reprezentacji : Konrad Prażmowski, Jakub Arendt, Mariusz Budnicki, Patryk Frączak, Patryk Gawiński (5 bramek), Norbert Grązka, Michał Grzesło (4 bramki), Alan Kin, Aleksander Kulbacki (1 bramka), Maciej Marczuk, Bartosz Paczosa, Damian Wołosz (2 bramki), Szymon Woś, Patryk Kowalski. Opiekunem reprezentacji jest Tomasz Jechna.

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl