Mikołajkowy Turniej Gier Komputerowych

Regulamin:

I Zawodnicy.

1. Zawodnik musi być uczniem gimnazjum lub 7 klasy SP (proszę zabrać legitymację szkolną).

2. Zawodnik musi zapisać się na Facebooku.

3. Zawodnik musi posiadać własne konto do gry „League of Legends” na serwerze EUNE.

4. Zawodnik musi podać imię i nazwisko, ponieważ na jego podstawie wyznaczymy unikalny nick.

5. Jeśli specyfikacja komputera nie odpowiada zawodnikowi, można przynieść własnego laptopa, ale trzeba zapisać to przez Facebooka (aby wcześniej przygotować stanowisko).

Podczas czekania na swoją kolej zawodnicy będą zwiedzali ZCEMIP. Dla amatorów gier komputerowych przewidziane są zmagania konkursowe w „Minecrafta” i „Quake Arena”.

II Przebieg turnieju.

1.O godzinie 15.45 zbiórka i organizacja. Zawodnicy zostaną  zapisywani w tabeli (tabela zostanie wyeksponowana w widocznym dla wszystkich miejscu i będzie aktualizowana na bieżąco przez organizatora). Przewidywany start pierwszego meczu to godz.16.00.

2. Gracze zajmą wyznaczone przez sędziów stanowiskach, a sędziowie będą pomagać przy tworzeniu gry. Sędziego można pytać o wszystko w każdej chwili. Dozwolone jest przyniesienie własnych myszek, klawiatur oraz słuchawek (nie mogą to być urządzenia , do których trzeba osobno instalować sterowniki). W innym wypadku sprzęt zapewnia ZCEMIP. W trakcie trwania turnieju terminarz może być aktualizowany na bieżąco przez organizatora. Po zakończeniu każdego meczu gracz wraz z sędzią ma obowiązek zapisać wynik na specjalnie przygotowanej tabeli w Internecie.

3. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uzależnione jest od ilości uczestników. Informacje te zostaną podane w trakcie turnieju.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie i zawieszenie graczy, którzy wprowadzać będą zamieszanie podczas turnieju. W razie problemów technicznych mecz zostaje powtórzony na innych stanowiskach.