V Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości! Z okazji Święta Niepodległości, w dniu 24.10.2018r. odbył się V bieg przełajowy o nagrodę dyrektora ZCEMiP, będący jednocześnie mistrzostwami szkoły w tej dyscyplinie sportu. Imprezę otworzyła kawalkada złożona z dyrekcji, nauczycieli i uczniów, która symbolicznie przebiegła jedno okrążenie.

Oto wyniki V Biegu Niepodległości: gimnazjum: dz. 1/ Kucharska Bogumiła gim. 16, 2/ Romaniszyn Klaudia gim. 24, 3/ Galant Gabriela gim. 16 chł. 1/ Łuczywek Michał ZCEMiP, 2/ Ścirka Jakub ZCEMiP, 3/ Miecznikowski Jakub ZCEMiP, szkoły ponadgimnazjalne: dz. 1/Żukowska OLa LO 13, 2/ Greczuk Jan LO 13, 3/ Bogusiewicz Jakub ZS 2. chł 1\Woś Szymon ZCEMiP 4Tbo, 2/ Greczuk Jan LO 13, 3/ Bogusiewicz Jakub ZS 2. Wszystkim, którzy wzięli udział w biegu i go ukończyli, serdeczne gratulacje! Z przyjemnością informujemy, iż zwycięzca biegu poraz trzeci z rzędu został Szymon Woś z kl. 4 Tbo. Brawo! Do zobaczenia za rok. Organizatorzy biegu - nauczyciele WF.