Turniej półfinałowy w tenisie stołowym.

W środę 24.10.2018r. w ZSEE odbyły się półfinałowe rozgrywki w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Szczecina. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Zieliński z kl.1Tiw, Michał Wardek z kl.1Ti oraz Mikołaj Bogdanowicz z kl.1Tme. Uczniowie rozegrali cztery mecze z następującymi szkołami: LO nr12, WZDZ, LO nr 9 i drugim zespołem ZSEE. Wszystkie spotkania Wiktor,Michał i Mikołaj wygrali wynikiem 3:0. Podobny przebieg miał turniej ćwierćfinałowy rozegrany 16.10.2018r. w ZSB. Tego dnia prowadziliśmy rywalizację z LO nr2, LO nr6, TTC, ZSB. Każdy mecz ZCEMiP kończył się zwycięstwem 3:0 dla naszego zespołu. W rozgrywkach naszej drużyny uczestniczył również uczeń z klasy 1Tiw Łukasz Deptuch. W ciągu dwóch tygodni zostanie przeprowadzone spotkanie finałowe. Nasi tenisiści stołowi już teraz znajdują się w grupie czterech najlepszych drużyn Szczecina. Jest to bardzo wymagający i trudny sport, gratuluję osiągniętych wyników, zachęcam wszystkich do kibicowania.

Opiekun bardzo zdolnych zawodników Jolanta Halicka.

tenis