Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości zorganizowany przez Samorząd Uczniowski ZCEMiP.

dzien zyczliwosciByło cudownie – wszyscy życzliwi, uśmiechnięci, pogodni, zarażający optymizmem, rozsiewali wokół siebie aurę sympatii i radości. Było dużo więcej niż na co dzień serdecznych powitań, dobrych życzeń i pozdrowień. Nawet nauczycielki matematyki z nauczycielkami polskiego znajdowały wspólny język, a na niektórych lekcjach tego dnia Profesorowie nie stawiali jedynek:):):) Uczniowie po raz kolejny udowodnili, że jak chcą, to potrafią wprawić każdego we wspaniały humor i stworzyć na zajęciach atmosferę życzliwej współpracy i wsparcia kolegów w trudnej sytuacji, np. na kartkówce:):):) Na korytarzach było wesoło i każdy starał się pokazać swoim zachowaniem i żółtym akcentem ubioru  świetną  ideę tego promiennego dnia. Chwalimy klasę 3Tn wraz z Wychowawcą, Panią Anną Kubik, gdyż ta ekipa wyjątkowo sprawnie i sympatycznie przygotowała się do Dnia Życzliwości. Zażółciło się wiosennie w 3 Tn od kwiatków:) i widziano w szkole także żółte serduszka, motylki, kaczuszki i pszczółki:) W wielu miejscach można było poczytać, jak w praktyce stosować zasady życzliwości wobec drugiego człowieka. Można było też usłyszeć w 17-tce stare, dobre przeboje radiowe, np. „Jak się masz kochanie?”:):):) To były naprawdę piękne i radosne chwile, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by powielać taki nastrój i życzliwość w szkole każdego dnia:)

Samorząd Uczniowski i Opiekunowie ślicznie dziękują wszystkim za wspólną zabawę:)

dzien zyczliwoscidzien zyczliwosci