Mali żeglarze i marynarze.

Szkolne Koło Edukacji Morskiej wraz z uczniami ZCEMiP miało przyjemność uczestniczyć w pasowaniu przedszkolaków na marynarzy i żeglarzy. Uroczystość odbyła się w 7 i 14 listopada w zaprzyjaźnionym od wielu lat Przedszkolu Publicznym nr 65 „Zatoczka”. Dzieci z grupy maluchów i starszaków na to święto przygotowały bogaty repertuar artystyczny, dla zaproszonych gości i rodziców. Ślubowanie poprowadził Pan Wacław Jefimowicz, członek Kapituły Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej. Pasowania na żeglarza dokonał Pan Piotr Owczarski, żeglarz, instruktor kajakarstwa, pomysłodawca Alei Żeglarzy. Świeżo mianowanym żeglarzom wręczono dyplomy, medale i wiele upominków. Uroczystość zakończyła się dzieleniem wspaniałego prezentu od rodziców– tortu. Życzymy im wielu wspaniałych przygód!

mali marynarzemali marynarze