Sukces naszych siatkarzy - 16 maja 2019 r.

W dniu 16 maja 2019r. w Policach, rozegrano finały wojewódzkiej "Licealiady" w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zakończyły się dużym sukcesem reprezentacji ZCEMiP, gdyż nasi chłopcy /wicemistrz Sz-na/ zajęli II miejsce w województwie zachodniopomorskim. W półfinale ZCEMiP pokonał ZS z Kołobrzegu 2-1, a w finale uznaliśmy wyższość SMS-u z Polic przegrywając 0-2. To obok II miejsca naszych piłkarzy sprzed roku, największy sukces sportowców ZCEMiP w dotychczasowej historii szkoły. Nasza drużyna grała w składzie:J. Firka  M. Każmierczak , M. Piotrowski /3 Tme/, M. Drapała /3Tn/, D. Caryk  /2Tn/, s. Graczyk /2Tmo/,P.  Huska  /1Tbom/, M. Sikora  /1Tn/, P. Ingling , W. Ingling /1Ti/. Trenerem zespołu jest p. P. Sztolcman. Gratulacje!