Uczniowie ZCEMiP po raz kolejny z sukcesami na Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości

12 kwietnia odbył się finał okręgowy Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - BLOK B. ZCEMiP reprezentowali uczniowie klasy 3Tme (technik mechatronik): Wojciech Wojan,  Emil Markiewicz oraz Franciszek Wilk. Drużynowo uzyskaliśmy 3 miejsce w województwie (1 w okręgu szczecińskim). Indywidualnie Wojciech Wojan zajął 2 miejsce w województwie (1 w okręgu szczecińskim), natomiast Emil Markiewicz uzyskał 4 miejsce w województwie (2 w okręgu szczecińskim). Obaj uczniowie zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego olimpiady, który odbędzie się w dniach od 31 maja do 2 czerwca w Koszalinie. Należy nadmienić, iż Wojtek po raz trzeci z rzędu zakwalifikował się do najwyższego szczebla olimpiady, dla Emila tegoroczny finał będzie drugim startem.

Opiekun merytoryczny drużyny ZCEMiP: Łukasz Śmigiel.

Gratulujemy i życzymy sukcesu!!!