PIERWSZA SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA - KADENCJA 2021-2022

21 października br. odbyła się pierwsza sesja nowej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin. Wybrano nowe Prezydium MRMS w składzie:

• Natalia Wysocka z VIII LO - Przewodnicząca
  • Konrad Kowalewski z VI LO - Wiceprzewodniczący
  • Zosia Stasińska z IX LO - Wiceprzewodnicząca
  • Ola Rybak z ZS3 – Sekretarz

Członkiem Rady jest także przedstawiciel ZCEMiP – Oliwer Mękal, uczeń klasy 3 TnP.

Podczas pierwszej sesji członkowie MRMS zostali zaprzysiężeni jako reprezentanci szkół.

Szczecińska Młodzieżowa Rada Miasta to reprezentacja uczniów szkół ponadpodstawowych naszego miasta. Jest to organ, który razem z Miastem podejmuje ważne działania i inicjatywy służące zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań młodych ludzi. Rada opiniuje projekty uchwał, współtworzy dokumenty strategiczne Miasta związane ze sprawami młodzieży, uczestniczy w posiedzeniach „dorosłej” Rady Miasta oraz kieruje wnioski i zapytania na temat problemów młodych mieszkańców Szczecina.

Gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy na rzecz młodzieży naszego miasta oraz kadencji obfitej w zrealizowane zamierzenia i sukcesy.

Samorząd Uczniowski ZCEMiP
wraz z Opiekunami