CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST W ZCEMiP

kliknij aby powiększyć9 listopada 2022r. wiele się działo w naszej szkole. Odbył się między innymi już drugi kiermasz wypieków przygotowanych przez naszych uczniów i ich rodziców. Tym razem były to wspaniałości od uczniów klas pierwszych: 1 Opb, 1 Tn, 1 Tep, 1 Tme, 1 Tmo, oraz od uczniów chętnych z klas: 2 Ts, 3 Tiw i 4 TLimP. Za niewielką kwotę, można było kupić przeróżne ciasta: babeczki, rogaliki, sernik na zimno, makowiec, ciasto czekoladowe, ciasto marchewkowe, słodkie bułeczki, bezy z jabłkami, ciasto śmietanowe, ciasto snikers, placek z jabłkami, ciastka francuskie a także paszteciki z kapustą i pieczarkami oraz ze szpinakiem. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a wybierać było w czym. Nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali nasze słodkości. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali te wspaniałe słodkości i tym, którzy skusili się na kawałek ciasta, zarówno nauczycielom, pracownikom jak i uczniom! Dziękujemy także wychowawcom za pomoc w propagowaniu akcji!

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE TYM RAZEM ZEBRALIŚMY ZE SPRZEDAŻY CIAST NIEWIARYGODNE 840,04 zł!!! Super!

Czy uda nam się pobić tę kwotę w przyszłym tygodniu??? 16 listopada ciasta będziemy smakować od uczniów klas drugich.

Bądźcie z nami w kolejną środę i kupujcie. Akcja potrwa aż do końca listopada. Kochani, zamiast kupować drożdżówki w innych miejscach zapraszamy do nas, to szczytny cel.

Razem możemy więcej!!! Dziękujemy i zapraszamy na fotorelację:)