Stop dopalaczom z pomocą filmu "Najlepszy"

27 listopada uczniowie klasy 1Ti, 1Tn, 1Tmo i 1Tiw wybrali się do kina na projekcję filmu "Najlepszy". Młodzież z zaciekawieniem obejrzała historię Jerzego Górskiego - człowieka, który "przeszedł niesamowitą drogę od wyniszczonego człowieka ze złamanym kręgosłupem moralnym do życiowego zwycięzcy – triumfatora morderczych zawodów sportowych (podwójny Ironman), odpowiedzialnego ojca, postaci inspirującej innych do walki o godność i własne marzenia". Tuż przed filmem przedstawiciel Policji zajmujący się na co dzień walką z dopalaczami i narkotykami, asp. Michał Sroka, przekazał uczniom jak zapobiegać uzależnieniom i jak bronić się przed prawdziwą inwazją łatwo dostępnych specyfików oraz gdzie w razie potrzeby zwrócić się o pomoc. To była wyjątkowa lekcja, która z całą pewnością zostanie zapamiętana na długo.