Odwiedziło nas

04805834

Your IP: 3.84.182.112
Dziś jest: 2019-04-26

Projekt unijne w ZCEMiP:



Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Plan zajęć 26 kwietnia 2019r. (piątek)

Plan zajęć 26.04.2019r.

 

Klasa 1Tn

1. Nawigacja prakt. 2/4 + 4/4 D.Kotkowska s.19
2.Nawigacja prakt. ¼ + ¾ K.Staszewska s.125/ nawigacja prakt. 2/4 + 4/4 D.Kotkowska s.19
3.Budowa statku J.Sarniak  s.12W
4. Budowa statku J.Sarniak s.12W

 

Klasa 2Tn

1.Bezpieczeństwo nawigacji A.Łabuś-Steglińska s.129
2.Wachta  M.Otawa s.23
3.Nawigacja K.Staszewska s.125
4.Bezpieczeństwo nawigacji A.Łabuś-Steglińska s.129

 

 

Klasa 3Tn

1.EiBS T.Maltański s.125
2.Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129
3.Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129

 

Klasa 2Tż

1.OTW E.Antkowiak – Szadkowska s.22
2.BiWPS J.Taganow s.27W
3.OTW E.Antkowiak – Szadkowska s.22
4.TPZ J.Sarniak s.12W

 

Czytaj więcej: Plan zajęć 26 kwietnia 2019r. (piątek)

Plan zajęć 25 kwietnia 2019r. (czwartek))

Plan zajęć  - 25.04.2019r.

Klasa 1Tn

1.     ----------------------

2.    Budowa statku J.Sarniak s.12W

3. Budowa statku  J.Sarniak s.12W

4. Nawigacja K.Staszewska  s.125

5. Nawigacja prakt. 2/4 + 4/4 D.Kotkowska s.19

 

 Klasa 1Tmoż ( basen odwołany)

1.   BiWPS H.Stańczyk s.12AW/ TWiR A.Komorowski s.10W

2. EWPS D.Kotkowska gr 2 s.19/ TWiR A.Komorowski s.10W

3. EWPS D.Kotkowska  gr 2 s.19/ TWiR A.Komorowski s.10W

4. EWPS D.Kotkowska  gr.2 s.19 / TWiR A.Komorowski s.10W

Klasa 2Tn

1.  -------------------------------------------

2. Ratownictwo A.Łabuś – Steglińska s.129

3. Bezpieczeństwo nawigacji -  A.Łabuś – Steglińska s.129

4. Wachta M.Otawa s.23

5.  Meteorologia W.Durczak s.23

Czytaj więcej: Plan zajęć 25 kwietnia 2019r. (czwartek))

Plan zajęć 24 kwietnia 2019r. (środa)

Plan zajęć  - 24.04.2019r.

Klasy czwarte – fakultety maturalne z matematyki – D. Borowski – godz. 7.50 – 10.20 , s. 129

Klasy czwarte – fakultety maturalne z języka polskiego- J. Cichocka – godz. 10.35 – 13.10, s. aula

Klasy czwarte – fakultety maturalne z fizyki – D. Kmieć – godz. 10.35 – 13.10

Klasy czwarte – fakultety maturalne z historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 10.35 – 13.10 , s.131  

 

Klasa 1Tn ( basen odwołany)

1. -------------------------------
2. -------------------------------
3. -------------------------------
4. Budowa statku J.Sarniak s.12W
5. Budowa statku J.Sarniak s.12W
6. Nawigacja ¾ + ¼ K.Staszewska  s.125

Klasa 2Tn 

1. Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129
2. Nawigacja prakt. ¼  + ¾  K.Staszewska s.125/ wachta 2/4+4/4 M.Otawa s.4
3. Nawigacja prakt.  ¼ + ¾  K.Staszewska s.125/ wachta 2/4 +4/4 M.Otawa s.4
4. Nawigacja K.Staszewska s.125
5. Stateczność K.Staszewska s.125
6. Bezpieczeństwo nawigacji A.Łabuś-Steglińska s.129

Klasa 2Tmo

1. TBoRMiUO j.Taganow s.27W
2. Rys.tech.masz. J.Sarniak s.12W
3. Rys.tech.masz. J.Sarniak s.12W
4. Termodynamika H.Stańczyk s.12AW

Klasa 2Tż

1. TPZ J.Sarniak s.12W
2. BiWPS J.Taganow s.27W
3. BiWPS J.Taganow s.27W

Klasa 3Tn

1. Nawigacja M.Otawa s.23
2. Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129
3. Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129
4. Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129
5. Ratownictwo A.Łabuś-Steglińska s.129

Klasa 3Tmo

1. Siłownie okrętowe H.Stańczyk s.12AW
2. Siłownie okrętowe H.Stańczyk s.12AW
3. Siłownie okrętowe H.Stańczyk s.12AW
4. MUiO J.Taganow s.27W

 

Klasa 3G

2. wychowanie fizyczne –P. Podgórski , hala sportowa 

3. wychowanie fizyczne –P. Podgórski , hala sportowa

Pozostali uczniowie – zajęcia sportowe w hali sportowej – p. P. Podgórski

 

Plan zajęć 17 kwetnia 2019r. (środa)

17 kwietnia 2019r. (środa)  zajęcia w szkole zorganizowane są w następujący sposób:

1. Fakultety maturalne z matematyki dla wszystkich klas czwartych – 7.50 – 9.25, aula

2. Fakultety maturalne z fizyki – 9.35 – 11.20, s. 10

3.  Klasa 3Tib

3L. SSO, 40W, D. Woźniak

4L. SSO, 40W, D. Woźniak

5L.SSO, 40W, D. Woźniak

4. Klasa 3Tia

6L. SSO, 40W, D. Woźniak

7L. SSO, $)W, D. Woźniak

Czytaj więcej: Plan zajęć 17 kwetnia 2019r. (środa)

Podkategorie

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl