Weekend pełen wrażeń dla uczniów 5Tiw!

W ramach projektu "Przemysł 4.0 - staże informatyczne uczniów", nasza młodzież z ZCEMiP nie tylko zdobywa cenne doświadczenia zawodowe w irlandzkich firmach, ale także ma okazję odkrywać piękno Zielonej Wyspy!
Sobota upłynęła pod znakiem spektakularnych widoków! Uczniowie odwiedzili Cliffs of Moher – majestatyczne klify, które zapierają dech w piersiach. Następnie udali się do malowniczego miasteczka Lahinch, gdzie po spacerze po plaży czekała ich uczta – świeża rybka z lokalnego Fish and Chips Bar!  Niebo w gębie!
Niedziela przyniosła kolejne przygody! Młodzież zwiedziła Killarney National Park, wybierając się na piękną, żółtą trasę trekkingową. Po drodze odwiedzili historyczną rezydencję Muckross House, otoczoną niezwykłymi ogrodami. Na zakończenie weekendu pełnego przygód, uczniowie zatrzymali się w urokliwym miasteczku Killarney, gdzie mogli zrobić pamiątkowe zakupy w lokalnych sklepikach.
Projekt realizowany w ramach Programu Erasmus+ to nie tylko staże zawodowe, ale także niezapomniane chwile, które uczniowie będą wspominać przez lata!