Wakacyjny rejs dla młodzieży

Wakacyjny rejs dla młodzieży w wieku 15+ pt „Młodzieżowa Reprezentacja Szczecina na Regaty The Tall Ship Races 2024”.

Rejs odbędzie się na żaglowcu STS Kapitan Borchardt, na trasie Gdańsk - Visby - Mariehamn - Szczecin - Świnoujście, w dniach 20 lipca - 5 sierpnia 2024 r. (17 dni). Na żaglowcu popłynie 27 młodych adeptów żeglarstwa z naszego miasta, wraz z pięcioma opiekunami.
W ramach rejsu zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie na żaglowcu STS Kapitan Borchardt, transport na/z rejsu, ubezpieczenie, kadrę dydaktyczną, program szkoleniowy z zakresu żeglarstwa oraz udział w imprezach towarzyszących The Tall Ships Races2024.