Strona główna

Super turniej koszykówki trzyosobowej

W ramach Szkolnego Dnia Sportu odbył się turniej koszykówki trzyosobowej - "Streetball".

Do zawodów zapisało się 33 uczniów podzielonych na 11 zespołów. Nie wszyscy dotrwali do końca rywalizacji, ale cztery zespoły zagrały w "wielkim finale".

Były to:
dwie reprezentacje klasy 1 Tmo ("Koniczynki" i "Stokrotki"), reprezentacja klasy 1 Tme A oraz "Czarne Kangury".
Rywalizację, stojącą na bardzo wysokim poziomie, wygrali Jakub Zygier, Mateusz Kotliński i Yakau Lekunovich z klasy 1 Tmo, drugie miejsce zajęli Borys Barański, Oliwier Górzyński i Jakub Suplicki z klasy 1 Tme A, a trzeci byli Artem Rotta, Oleksandr Samarin i Mateusz Jabłoński z klasy 1 Tmo. Czwarte miejsce zajął zespół pod intrygującą nazwą "Czarne Kangury".

Wielkie podziękowania za udział i gratulacje dla zwycięzców składa organizator turnieju
Sławomir Gierewicz
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl