Zapraszamy na kiermasz ciast

Człowiekowi nic nie jest dane raz na zawsze. Czasem w jednej chwili nasze życie może całkowicie się zmienić.
Bartka Piwowarczyka, ucznia klasy 4tmom i jego rodzinę spotkała tragedia. W pożarze domu w Koszewku koło Stargardu, w czasie wakacji, stracili dorobek całego życia.
Jako społeczność szkolna możemy im pomóc. Dom trzeba odbudować od podstaw i wyposażyć go.
Liczymy na Waszą hojność, udział w akcjach charytatywnych na rzecz Bartka i jego rodziny.
W dniu zebrań z rodzicami, 18.09.2024 zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna oraz kiermasz ciast, dochód z których zostanie przekazany m.in. na zakup materiałów budowlanych. Zbiórka pieniężna będzie miała również miejsce w czwartek.
Zachęcamy do przyniesienia ciasta na kiermasz;-) oraz drobniaków na ciacho;) Niestety, płatności kartą nie przyjmujemy;). Podpisane blachy z ciastem prosimy przynosić do pokoju nauczycielskiego.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji. .
Marzena Rodziewicz, wychowawczyni kl. 4 Tmom oraz Wolontariat ZCEMiP