5Tmom nie przestaje pomagać

Uczniowie kl. 5Tmom Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej nie przestają pomagać powodzianom. Po wyczerpującym dniu pomocy w Netto Arena przy sortowaniu i pakowaniu darów przekazanych przez szczecinian, uczniowie zebrali karmę dla zwierząt domowych, by przekazać ją na tereny zalane. W sytuacji tragedii utraty dobytku i zniszczenia mienia powodzian należy również pamiętać o dramatycznym losie zwierząt, które w czasie powodzi zostały porzucone przez ewakuujących się ludzi lub pouciekały właścicielom przeczuwając dramatyczny przebieg wydarzeń. Schroniska na terenach popowodziowych pełne są takich zwierząt, a żywność którą posiadały uległa skażeniu. Zachęcamy wszystkich do pomocy powodzianom w dowolnej formie, choćby poprzez darmowe przesyłki darów dla powodzian realizowane przez firmę INPOST https://inpost.pl/aktualnosci-wyslij-pomoc-nadaj-paczke...

Wychowawca 5Tmom:
Wojciech Tomczak