Spotkanie klasy 3Tmo z project managerem panem Maciejem Perejczukiem

26 września 2024r. na godzinie wychowawczej mieliśmy zaszczyt gościć pana Macieja Perejczuka, project managera w firmie JVP Steel i ojca jednego z naszych uczniów.
Pan Maciej opowiedział o swojej fascynującej ścieżce zawodowej, która rozpoczęła się po ukończeniu liceum i prowadziła go do tytułu inżyniera mechanika ze specjalizacją w spawalnictwie.
Przedstawił uczniom, czym zajmuje się project manager, podkreślając, że „mechanik to zorganizowana osoba, która poradzi sobie w życiu i karierze zawodowej, gdziekolwiek trafi”.
Opisując działalność JVP Steel, firmy specjalizującej się w konstrukcjach stalowych na morzu i w sektorze offshore, zwrócił uwagę na znaczenie elastyczności i chęci do nauki, które są kluczowe w rozwoju kariery.
Uczniowie z zainteresowaniem słuchali jego wystąpienia, co świadczy o tym, jak ważne są dla nich praktyczne wskazówki dotyczące przyszłości zawodowej. Spotkanie z panem Maciejem z pewnością zainspirowało młodych ludzi do rozważenia kariery w branży inżynieryjnej.
Dziękujemy za ciekawe i inspirujące spotkanie.