Nawigatorzy na Terminalu Promowym w Świnoujściu!

2 października 2024 r. uczniowie klasy 4 Tn, wraz z p. Izabelą Malinowską oraz p. Edytą Antkowiak-Szadkowską mieli niezwykłą okazję odwiedzić ruchliwy terminal promowy w Świnoujściu.
Dzięki uprzejmości zarządu terminalu mogli dowiedzieć się wielu fascynujących informacji z pierwszej ręki oraz zwiedzić obiekty, przez które codziennie przewijają się setki pasażerów i mnóstwo różnych ładunków.
Największą atrakcją było wejście na pokład promu MF Polonia. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje taka jednostka i podziwiać jej imponujący wygląd.
Po zwiedzaniu i przepłynięciu promem na drugą stronę rzeki, uczestnicy wycieczki spędzili ze sobą miło czas, delektując się lokalnymi potrawami i podziwiając piękne widoki nadmorskiego miasta.
Zaangażowanie i entuzjazm uczniów sprawiły, że ten dzień upłynął szybko, ale z pewnością pozostawił mnóstwo edukacyjnych i niezapomnianych wrażeń!