Policjanci inspirują młodzież. Spotkanie w ramach promocji zawodu policjanta 03-04.10.2024r.

W ramach doradztwa zawodowego mieliśmy okazję gościć: Komendanta podinsp. Rafała Rybarczyka oraz panią asp. Magdalenę Łykowską z Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą. Policjanci z pasją opowiedzieli uczniom klas maturalnych o swojej służbie, a także rozwiali wszelkie wątpliwości związane z procesem rekrutacji. Spotkanie skupiło się na prezentacji różnorodnych aspektów życia zawodowego. Tematyka obejmowała nie tylko samą służbę mundurową, ale także strukturę organizacyjną oraz zakres obowiązków policjanta i możliwości jego awansu.
Podsumowując w granatowym mundurze można znaleźć nie tylko pracę, ale także spełnienie i szansę na rozwój.