Awans ZCEMiP do półfinałów Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej chłopców 2024!

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej chłopców w rozgrywkach o Mistrzostwo Szczecina, wygrała grupę eliminacyjną i wystąpi w półfinale tych rozgrywek.
W eliminacjach wystartowały 23 szkoły ponadpodstawowe z naszego miasta, które zostały podzielone na cztery grupy.
Mimo, że rywalizacja w naszej grupie jeszcze nie zakończyła się, to nasi uczniowie wygrywając wszystkie swoje mecze, zapewnili sobie pierwsze miejsce i awans do najlepszej „ósemki”.
W meczach grupowych uzyskaliśmy następujące wyniki:
ZCEMiP - LO 4 2:1,
ZCEMiP - LO 9 4:0,
ZCEMiP - LO 14 9:1,
ZCEMiP - LO 13 6:0,
ZCEMiP - LO11 6:2.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Alan Kosiński (5Tep), Saskowski Krzysztof (5Tep), Dawid Dulewski (5Tep), Cyprian Budny (5Tep), Michał Wieczorkiewicz (4Tiw), Karol Wysocki (4Tiw), Mateusz Meljon (4Tiw), Olivier Biernaczyk (4Tiw), Bruno Skrzypczak (4Tmom), Alan Dziuniak (3Tme), Michał Kosiński (3Tme), Adrian Biś (3Ts), Hubert Cecot (3Tmo), Eryk Pastwa (2a).
Opiekun reprezentacji : Tomasz Jechna